4

לייקים

מיתוג העסק נכנס לתת מודע של הלקוח • ריאיון שבועי

מידי שבוע ריאיון שבועי עם בעל עסק שמשתף אותנו בתובנות העסקיות שלו • השבוע: אשר וייס מנהל 'וייסטק' מספר על דמות הלוגו שלו, על שירות לקוחות וטיפ מקצועי

שתפו:
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב telegram
שיתוף ב twitter

מיתוג העסק נכנס לתת מודע של הלקוח • ריאיון שבועי

מידי שבוע ריאיון שבועי עם בעל עסק שמשתף אותנו בתובנות העסקיות שלו • השבוע: אשר וייס מנהל 'וייסטק' מספר על דמות הלוגו שלו, על שירות לקוחות וטיפ מקצועי

שתפו:
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב telegram
שיתוף ב twitter

למי שלא מכיר, ספר איך נוצרה חנות "וייסטק"?

התחלתי מירושלים. שם מכרתי במשך עשרות שנים מכשירי סלולר, כשרבו הלקוחות וזה הפך לעסק גדול יותר פתחתי חנות פיזית בביתר עילית.

אנחנו בוייסטק מתמחים במתן פתרונות לסלולר, מחשבים וציוד הקפי. כמו כן תוכלו למצוא אצלנו אביזרים משלמים כגון רמקולים, בוקסות, כבלים לכל סוגי המכשירים, טלפונים ומגנים. אנו מספקים פתרונות נרחבות לתשתיות אינטרנט וניתן לרכוש אצלנו קווים ממגוון חברות הסלולר.

אנחנו עובדים בשיתוף פעולה עם מעבדה מקצועית לכל התקלות באלקטרוניקה.

בנוסף, יש לנו אתר שאנו מפתחים כדי להתרחב לערים אחרות על מנת שאנשים יוכלו להזמין ולקבל משלוחים עד לביתם.

סיור קטן באתר שלכם מגלה לנו את "שולעם", דמות המותג שלכם, מה גרם לכם לעשות דמות ממותגת?

יוצר האתר אמר לי, 'בוא נעשה בובה שתלווה את האתר'. יש כאן משהו חדשני. במקום שסתם יקפוץ ללקוח 'שלום, איך אפשר לעזור', שולעם הוא זה שמלווה את הלקוח בכל האתר.

הדמות הממותגת שותלת מסרים ללקוח בצורה עקיפה. אנחנו בוייסטק מאמינים שמדובר בהשקעה לטווח ארוך וחשוב לנו המיתוג של שולעם. זהו סימן ההיכר של החנות ואנחנו מריצים אותו בפרסומות שלנו ברחבי העיר.

הדמות הממותגת גורמת ללקוח לשייך את המיתוג בתת מודע לחנות שלך.

תן לנו בבקשה טיפ שכדאי לדעת בסלולר?

טעינת הפלאפון כל הלילה מזיקה למכשיר. טעינה לפי הצורך היא טעינה מועילה. וודאו שאתם מטענים את המכשיר כמה זמן שהוא צריך.

משהו שיכול להקל עליכם כדי ליישם את הטיפ, זה להשתמש ב'שעון שבת' גם ביום חול בעת הטענת הפלאפון. היום ניתן לדעת כמעט בכל מכשיר כמה זמן הוא צריך להיות בטעינה. שימו שעון עד השעה הזאת והינה לכם טעינה חכמה ומועילה.

איך אתה מתאים מכשיר ללקוח שנכנס לחנות?

שלקוח נכנס לחנות או שמתקשרים לברר בשיחת טלפון על קניית פלאפון חדש, אני קודם כל שואל אותו כמה שאלות פתיחה. ראשית אני בודק אתו מה התקציב שלו. לא אציע לו משהו מעבר לתקציב. בדרך כלל אתן לו בין שתים לשלוש אפשרויות בטווח המחיר שהוא אמר.

אם הלקוח רוצה מכשיר פשוט, אני אציע לו משהוא שהוא טיפה פחות מהמחיר שהוא הציג או מעט יותר גבוה מהמחיר שלו ואז אני אסביר לו מה הוא יכול לשדרג על המכשיר בתוספת מחיר.

בנוסף, נשאל אותו מה המכשיר שיש לו כיום. האם יש לו מכשיר יוקרתי או פשוט. לפי זה נדע לכוון יותר לטעם שלו. ככה נדע האם הוא אוהב חדשני או סולידי, חזק מפלסטיק או ממתכת.

ספר לי על השירות שאתם מעניקים להגנה על המכשירים?

אנחנו משווקים מוצר סינון למחשבים וסלולר, כאשר ההתמחות היא בעיקר בסלולר. אנו מעניקים סינון כזה שמאפשר גלישה ראויה בכל רחבי הרשת. אצלנו תמצאו הכל, מסינון בסיבי ועד לסינון ברמה הגבוה ביותר עם כל הכשרויות הקיימות בשוק.

יש לכם ייתרון על פני אחרים?

בהחלט. היתרון של החברה איתה אנחנו עובדים הינה בזמינות, בגמישות ובהתאמה האישית ללקוח. אם יש לו אתר בעבודה שלא נפתח במסלול שלו, אצלנו הוא לא יצטרך להוריד לסינון נמוך, אלא יוכל לפתוח את האתר. בעוד שיש מקומות שצריכים להשתפר בשירות לקוחות שלהם, אנחנו פועלים ללא לאות שיהיה לנו שירות לקוחות יעיל, מהיר ומקצועי.

לסיום, חשוב לדעת, אנחנו נותנים את השירות המקצועי, האמין והמקיף ביותר. וכשאני אומר "מקיף" אני מתכוון לכל מה שלא הזכרנו בריאיון, כמו העובדים המקצועיים והמאירי פנים שנכונים לתת שירות לכל לקוח בסבר פנים יפות, בהקשבה והתאמה של המוצר ללקוח. 

אהבת?

דוסיז ברשתות החברתיות

אולי יעניין אותך גם...

תגובות אחרונות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

חדשות מקומיות
ביגוד והנעלה
הום סטייל
פיננסים
חשמל ואלקטרוניקה
בריאות, רפואה ורפואה אלטרנטיבית
חינוך ולימודים
קמעונאות ומזון
אופנה וטיפוח
מוצרים לבית
מתנות ואירועים
יודאיקה