7

לייקים

שמחים שהצלחנו לספק לכם את המטבח לפסח, תתחדשו!

מכירים את הביטוי "מי שטרח בערב שבת יאכל בשבת"? כשאתם נכנסים למטבח החדש שלכם שהזמנתם ב"קיטשנס" לבשל בעז"ה לקראת חג הפסח, אתם וודאי מבינים עוד יותר את המשמעות שלו…

שתפו:
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב telegram
שיתוף ב twitter

שמחים שהצלחנו לספק לכם את המטבח לפסח, תתחדשו!

מכירים את הביטוי "מי שטרח בערב שבת יאכל בשבת"? כשאתם נכנסים למטבח החדש שלכם שהזמנתם ב"קיטשנס" לבשל בעז"ה לקראת חג הפסח, אתם וודאי מבינים עוד יותר את המשמעות שלו…

שתפו:
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב telegram
שיתוף ב twitter

מכירים את הביטוי "מי שטרח בערב שבת יאכל בשבת"? כשאתם נכנסים למטבח החדש שלכם שהזמנתם ב"קיטשנס" לבשל בעז"ה לקראת חג הפסח, אתם וודאי מבינים עוד יותר את המשמעות שלו… במשך חודשים אנחנו כבר מכינים עבור לקוחותינו את המטבחים החדשים שהם הזמינו מבעוד מועד, צוותי ההתקנה המקצועיים שלנו עובדים בימים אלה סביב השעון כדי להתקין ללקוחותינו את המטבחים, ההתרגשות והשמחה של הלקוחות בסיומו של כל יום הרכבה, הם אלו שנותנים לצוותי ההתקנה את הכוח והאנרגיה להתחיל למחרת יום חדש בהתקנה נוספת.


איך כל זה התחיל? ראשית, בהחלטה הנכונה שלכם לבחור בטוב ביותר, לבחור ב"קיטשנס", כבר בכניסה לאולם התצוגה רחב הידיים שלנו הבנתם שזה המקום הנכון עבורכם להזמין את המטבח החדש שלכם, ברוכים הבאים!


אחת המעצבות מצוות מעצבות הבית של "קיטשנס" התיישבה איתכם, סקרה בפניכם למשך כמה דקות את ה"אני מאמין" שלנו בתהליך ההזמנה של המטבח שלכם ומכאן רשות הדיבור עברה אליכם, אנחנו בהקשבה מלאה, לשמוע, ללמוד ולהבין איך אנחנו הולכים להגשים לכם את החלום שלכם, הצרכים שלכם, ההעדפות שלכם, אתם משתפים בחלום שלכם איך אתם רוצים לראות את המטבח שלכם, התפקיד שלנו הוא להקשיב ולהתחיל לסדר את כל הכוכבים במקומות הנכונים כדי לעשות עבורכם הכל שהחלום שלכם יתגשם! 


כן, מטבח הוא סוג של חלום, "קיטשנס" מגשימה לכם אותו!איך כל זה מסתיים? עם צוות התקנה מקצועי ומיומן שמגיע אליכם הביתה לאחר שצוות שירות הלקוחות שלנו תיאם מולכם את יום ההתקנה, הארונות והחלקים הנלווים הגיעו ארוזים ומסודרים, שטח המטבח פנוי ונקי, קחו כמה צעדים לאחור, תשאפו מעט אוויר, הם פותחים את ארגזי הכלים שלהם, ותהליך ההתקנה החל, זהו החלק האחרון בתהליך הארוך שעברתם, זוכרים את הכוכבים שדיברנו עליהם בשלב החלום, כעת אתם תראו איך הם מסתדרים בשורה, אחד ליד השני וכל הפאזל המורכב ממאות רבות של חלקים מתחיל להסתדר לכם בעז"ה.


המעצבות שלנו, אנשי התכנון שלנו, מנהל המפעל המיומן והוותיק שלנו, הנגרים שלנו, מבקרי האיכות שלנו, צוות ההובלה שלנו, צוות ההתקנה שלנו, כל אלו עמלו שבועות רבים כדי שהחלום שלכם יתגשם וכעת זה קורה מול עיניכם, יחלפו כמה שעות ואתם מתעוררים מהחלום למציאות… זה קורה, המטבח שכל כך חלמתם עליו מותקן אצלכם בבית, שלב הכיוונים של דלתות הארונות והמגירות הוא שלב אחד לפני הסוף, לא נשאיר לכם שאריות ולכלוך, הכל נקי, המדבקות שתפקידם לשמור על העץ של המטבח יוסרו, המתקין יבצע את הכיוונים, תראו איך המגירות נסגרות ברכות, איך דלתות הארונות נסגרות בשקט, הידיות מותקנות בקפידה, כל האבזור הוא ממיטב היצרנים, אנחנו חתומים על טיב, על איכות, על אמינות ועל אחריות, ראיתם את זה בכל התהליך הארוך שעברנו יחד, עכשיו אתם גם תחושו בזה!


צוות "קיטשנס" מאחל לכם הנאה מושלמת ממטבח מושלם, חג כשר ושמח!


נ.ב. אנו מתנצלים בפני הלקוחות שפנו אלינו מאוחר מידיי ולא הצלחנו לקבל את הזמנתם לפסח, נשמח לעמוד לרשותכם מייד לאחר החג ולהגשים גם לכם את החלום שלכם!

 


אהבת?

דוסיז ברשתות החברתיות

אולי יעניין אותך גם...

תגובות אחרונות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

חדשות מקומיות
ביגוד והנעלה
הום סטייל
פיננסים
חשמל ואלקטרוניטקה
בריאות, רפואה ורפואה אלטרנטיבית
חינוך ולימודים
קמעונאות ומזון
אופנה וטיפוח
מוצרים לבית
מתנות ואירועים
יודאיקה