11

לייקים

הסוד של ר' מוישה!

שנים הוא התפלל בשקט, שנים הוא נמנע להיות שליח ציבור, כשקראו לו לעלות לתורה הוא זע על מקומו באי נוחות...

שתפו:
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב telegram
שיתוף ב twitter

הסוד של ר' מוישה!

שנים הוא התפלל בשקט, שנים הוא נמנע להיות שליח ציבור, כשקראו לו לעלות לתורה הוא זע על מקומו באי נוחות...

שתפו:
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב telegram
שיתוף ב twitter

שנים הוא התפלל בשקט, שנים הוא נמנע להיות שליח ציבור, כשקראו לו לעלות לתורה הוא זע על מקומו באי נוחות, במהלך תקופת הקורונה הוא איבד את אביו ע"ה שסבל ממחלות רקע והקורונה הכריעה אותו והנה הסוד שלו עומד להיחשף, הוא מחוייב לעבור שנה שלמה, שלוש פעמים ביום, לפני התיבה והסוד הגדול שבמשך עשרות שנים הוא הצליח בכשרון רב ובתחבולות רבות להחביא, הסוד הגדול שלו עומד להיחשף בפני כל - ר' מוישה היקר מתקשה בקריאה!


מאות ואלפי סודות כאלה נחשפו במהלך השנים למומחי הקריאה המקצועיים של "מקראות", ילדים, נערים, בחורים וכן, מבוגרים שהם כבר הורים לילדים אך עדיין מתקשים בקריאה כי לא אזרו אומץ לבוא ולבקש עזרה במשהו שלכאורה הינו כל כך פשוט ואלמנטרי, לדעת לקרוא…


מכון "מקראות" שהוקם לפני 30 שנה פיתח שיטות לימוד מתקדמות ומותאמות לכל גיל ולכל אחת מהסיבות המקשות על הקריאה, התוצאה הינה אותה תוצאה - קושי בקריאה, אך הסיבות לכך יכולות להיות רבות ושונות, לכן הלימוד האינדוודואלי לכל תלמיד הינו הכרחי, הפתרונות רבים ומגוונים והם ניתנים בשיעורים פרטניים לכל תלמיד בהתאם לרמת ולסיבת הקושי שלו וב"ה התוצאות, גם הן באות לידי ביטוי בזמן יחסית מהיר בגלל ההתמחות והמקצועיות של מורי המכון.


האתגר הגדול ביותר, עד כמה שהוא ישמע הפשוט ביותר, הוא ההחלטה לטפל בבעיה, לחשוף את "הסוד הגדול", ברגע שהמחסום הזה עובר, הטיפול והתוצאות הינם לא מורכבים ובדרך כלל גם לא ארוכים מידיי. מה שלנו ב"מקראות" חשוב לומר ולהסביר לפונים אלינו ואולי בעיקר לאלו שטרם אזרו אומץ לפנות אלינו, הבעיה אינה בעיה שלכם, אתם ילדים, נערים ואפילו אנשים מוכשרים ומוצלחים, הקושי בקריאה נובע בדרך כלל ממערכות הקשב והריכוז שלנו וכשאנו שמים את האצבע על מקור הבעיה אנו יודעים בעז"ה לפתור אותה עבורכם.


תהליך הטיפול מתחיל באבחון מקצועי ומעמיק, בהתאמת תוכנית טיפול אישית ואינדוודואלית, בשיעורים פרטניים הניתנים מידי יום כדי ליצור רצף וכדי להגיע בעז"ה לתוצאות מהירות ומוצלחות ובמחיר שווה לכל נפש.


לסיום חשוב לנו לומר לכם - הסוד שלכם הוא הסוד המשותף שלנו, יחד נפתור אותו בקלות ובמהירות, אף אחד לא ידע עליו ואחרי תקופה קצרה כבר לא יהיה לכם מה להסתיר. מוזמנים לפנות אלינו לשיחת יעוץ!


אהבת?

דוסיז ברשתות החברתיות

אולי יעניין אותך גם...

תגובות אחרונות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

חדשות מקומיות
ביגוד והנעלה
הום סטייל
פיננסים
חשמל ואלקטרוניטקה
בריאות, רפואה ורפואה אלטרנטיבית
חינוך ולימודים
קמעונאות ומזון
אופנה וטיפוח
מוצרים לבית
מתנות ואירועים
יודאיקה