2

לייקים

במקום לוותר - תערער: כך תרוויח אלפי שקלים

כשבני המשפחה הגישו תביעה לחברת הביטוח, היא שלחה חוקר שיבדוק האם עליה לשלם להם. כשהם פנו למומחים – הם זכו צ'יק צ'אק באלפי שקלים • מה הסוד?

שתפו:
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב telegram
שיתוף ב twitter

במקום לוותר - תערער: כך תרוויח אלפי שקלים

כשבני המשפחה הגישו תביעה לחברת הביטוח, היא שלחה חוקר שיבדוק האם עליה לשלם להם. כשהם פנו למומחים – הם זכו צ'יק צ'אק באלפי שקלים • מה הסוד?

שתפו:
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב telegram
שיתוף ב twitter

270,000 שקלים, זה הסכום שפסקה לאחרונה חברת הביטוח לאדם סיעודי בשנות השבעים לחייו, לאחר שקיבלה את הערעור שהגיש, על החלטתה הראשונה לדחותו, בכך נחתמה בהצלחה סאגה ארוכה של בירוקרטיה וטרטור בלתי מוצדקים.

מדובר בתביעה שהוגשה לראשונה לפני כשנה התנהלה בחברת הביטוח בעצלתיים ובחוסר שקיפות, חברת הביטוח שלחה בודק להעריך את המצב הסיעודי, ולא הסתפקה בכך ושלחה גם חוקר, התביעה הסתיימה בכישלון ובדחיה מוחלטת.

"חוסר אונים, זה מה שהרגשנו", מספר אחד הבנים, "ילדים לאבא סיעודי, שלא עוזבים אותו גם לא לרגע אחד, מול חברת ביטוח שבה יש לאבא ביטוח, עליו שילם טבין ותקילין, מול תשובה חד משמעית "לא", לאחר חודשים ארוכים של המתנה וציפייה לאישור והכנסת מטפל הביתה שיסייע לאבא בכל הצרכים האישיים".

את ההזדמנות לערער על ההחלטה המשפחה לא התכוונה להחמיץ ופנתה לחברה המרכזית למימוש זכויות, שלה יש ניסיון של יותר מ-17 שנים מול חברות הביטוח, על מנת שזו תסייע לה בהגשת ערעור והצלחה בקבלת הפיצוי הסיעודי.

בליווי מומחים וצוות רופאים ההתנהלות הייתה מקצועית מהרגע הראשון, החלטת חברת הביטוח נבחנה לפני ולפנים, התיק הרפואי של המבוטח הסיעודי התקבל במלואו מכלל הגורמים הרפואיים אשר טיפלו בו, תיק הערעור נבנה כשהוא מציג מחדש את מקרה הביטוח הסיעודי ולא מותיר לחברת הביטוח ברירה, פרט לאישור וקבלת הערעור.

"פתאום לא היה צריך חוקר ושום דבר", מספר הבן, "הם קיבלו את כל המידע ממקור מהימן ומוסמך שהיה מקובל עליהם, הרופא שלהם לא יכול היה להתווכח עם חוות הדעת הרפואית הנגדית שקיבלנו בחברה המרכזית למימוש זכויות."

חברת הביטוח קיבלה את הערעור ופסקה למבוטח הסיעודי פיצוי כולל של 270,000 שקלים, כאשר הפיצוי החודשי עומד על 4,500 שקלים.

הרב שמאי שזירי, יו"ר החברה המרכזית למימוש זכויות מסכם בסיפוק עוד הצלחה מול חברת הביטוח ואומר: הביטוח הסיעודי בחברות הביטוח השונות מציב פוליסה עם תנאים שונים שעל המבוטח הסיעודי לעמוד בהם, כך היא דורשת למשל שהמבוטח יהיה זקוק לעזרה בביצוע פעולות כמו הלבשה, רחצה, ניידות וכן הלאה, באופן שבו העזרה נדרשת בלפחות 50% מהפעולה, אילו דקויות שונות שניתנות לפרשנות ולכן לא פלא שמבוטחים רבים נדחים, קל לחברות הביטוח לדחות את הסיעודיים, ולכן חשוב מאוד שבני המשפחה יתמכו בהם בתהליך, ילווו אותם ויפנו מיוזמתם למימוש הביטוח בעזרת גורמי המקצוע בעלי הניסיון".

נתקלתם גם אתם בהליך מייגע מול חברות הביטוח? חייגו כעת לחברה המרכזית למימוש זכויות ואנו נעזור לכם לקבל את המגיע לכם: 5700*

אהבת?

דוסיז ברשתות החברתיות

אולי יעניין אותך גם...

תגובות אחרונות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

חדשות מקומיות
ביגוד והנעלה
הום סטייל
פיננסים
חשמל ואלקטרוניקה
בריאות, רפואה ורפואה אלטרנטיבית
חינוך ולימודים
קמעונאות ומזון
אופנה וטיפוח
מוצרים לבית
מתנות ואירועים
יודאיקה